• & HIGH
  • & HIGH
  • & HIGH
  • & HIGH

& HIGH

550 מ"ר

תל-אביב

2016

 & HIGH
עיצוב מתחם אירוח במבנה קיים ברחוב התעשייה 9 ת"א
חלל תעשייתי בעבר ואורבאני בהווה, מתכתב עם הבניין בו הוא נמצא  ועם העיר תל אביב.
מקום המציע  הנאה למוזמניו בצורה הכי מעודכנת ורלוונטית בתרבות הבילוי והאירוח בתל אביב.
בבואנו לעצב את המקום התייחסנו לכל אחד מהמתחמים בהיבטים של עיצוב הפנים הייחודיים לו.
הכניסה- אלמנט קבלה "Reception" אשר מצד אחד, מזמן הפתעה לא צפויה, ומאידך משמש פונקציונאלית להכוונת המוזמנים. פקידי קבלה אשר יגישו למוזמנים welcome drink ביחד עם "מפתח" ההושבה שלהם.
אלמנט הקבלה יעוצב כיחידה עצמאית "free standing" על גלגלים, שניתן יהיה להוציא לפני האירוע לחזית הכניסה ולאחסן בתום האירוע.
יחידה קלה ונפתחת אשר בצד אחד שלה תאים המסומנים מ-א' עד ת' ובהם "מחזיקי המפתחות" עם מספרי השולחן, בהתאם לסידור ההושבה בכל אירוע, ובצד השני מדפים לסידור ה-"welcome drink" והכוסות.
המעלית חיצונית לבניין, קלה. המראה הינו מראה תעשייתי המשלב שקיפות עם פרופילים שחורים ומתכתב עם הוויטרינות שבין האולם לחצר המקיפה אותו. השקיפות, שילוב של זכוכית עם רשתות ברזל שחורות, המשרת את אלמנט ההפתעה—  רואים / לא רואים את מה שמעבר, ואת הנוף האורבאני שסביב.המעלית– הכניסה למתחם האירוע תתקיים דרך המעלית; אפשרות אחת היא לעלות לגג הבניין למתחם ה-"roof garden" ואפשרות שנייה היא רק לעבור דרכה לעבר השני, לחצר המקיפה את האולם ודרכה לאולם.
הגג– מתחם גינה אורבאני, פתוח לשמיים ולנוף התל אביבי. יוצר משהו מעט היפסטרי מאוד נינוח וזורם; בהיקף, על המעקה הבנוי, טלסקופים המאפשרים תצפית ממוקדת על הנוף האורבאני שסביב. הישיבה בדלפקי בר הצופים אל העיר. ספות רביצה צרות וארוכות.
שטח הגג המרכזי יישאר פנוי למיקום החופה. בר השתייה ומזנוני האוכל הינם ניידים. בין לבין, שילוב של קופסאות עץ ומיכלים בגדלים שונים ובהם שתולה צמחייה.
התאורה– תאורת גרלנדות רכה.
המזנון והבר– יחידות עצמאיות ניידות על גלגלים, אשר ניתן להזיזן –  לב קבלת הפנים;
המזנון– טאפאס בר
הבר– בר קוקטיילים מעודכן, אשר יתווסף עליו תפריט בלוח גיר, של מה שיוגש באותו הערב.
החצר– מתפקדת למעשה כחלק אינטגראלי ממתחם האירוע המרכזי. מעברים גדולים ופתוחים, המחברים בין האולם לחצר ההיקפית. נבחרו ויטרינות עם פרופילים שחורים, המאפשרים זרימה של האורחים פנימה והחוצה ומכניסים את הצמחייה פנימה. על גבי הקירות צמחייה מטפסת. הקירות הירוקים מדברים על קיימות בחלל אורבאני.
בנינו פרגולה עם צמחייה תלויה, המקרה את המקום. בין לבין, שילוב של קופסאות עץ ומיכלים ניידים, בכל מיני גדלים בהם שתולה צמחייה. על אחד הקירות – שילוב של אלמנט טקסטואלי – שירה עברית תל-אביבית.
בחצר ימוקמו עמדת קפה, מזנוני אוכל, שולחנות ישיבה בסגנון בר וקפה, ומספר פינות ישיבה סלוניות.
אלמנט טקסטואלי של שירה עברית – עשוי בחיתוך לייזר בגריעה / הבלטה מברזל שחור. ממוקם בצורה דומיננטית ומובחנת על אחד מקירות החצר.
החלל הפנימי– תעשייתי, חשיפת יסודות המבנה- לבני הבריקס ובטון.
חלונות בלגים הפתוחים אל… ומחברים בין החוץ לפנים. בחלל זה, שני עוגנים קבועים: מטבח הקצה המעוצב כקיוסק הפונה לחלל המרכזי ומחבר בין מטבח ההכנות לשטח האירוח, ובר השתייה היצוק בטון וגובל ברחבת הריקודים. בחלל זה, על הקירות,  אלמנטים קבועים נוספים המחממים את המקום.
הלוגו "&" מואר על אחד הקירות, המשקף את מיתוג המתחם כמו גם, את תפיסת האירוח.
אלמנט טקסטואלי מואר המתייחס גם הוא לתל אביביות, ואיורי גרפיטי מפתיעים.
תלייה של גופי תאורה תעשייתיים.
הריהוט במתחם – מגוון סגנונות ישיבה; מעט ישיבת בר ופינות ישיבה סלוניות. ברובה ישיבה סביב שולחנות בגובה קונבנציונאלי, המאפשרים גמישות לצירופים שונים. הריהוט גם הוא בסגנון תעשייתי, תוך שימוש ברגלי ברזל מכופף, עם פלטות עץ מחממות. שימוש ממונן בחביות פח צבועות גם הן מרוככות בפלטות עץ.
 עריכת השולחנות– גם היא עושה שימוש במיתוג ובאלמנטים טיפוגרפיים בתרגום לפלייסמנטים, תפריטים אישיים, מספרי שולחנות ותגים, לעריכת המפיות והסכו"ם.
 המזנונים ניידים על גלגלים כרפרנס לניידות אורבאנית- אופניים,,, כמו  גם עם היבט פונקציונאלי, המאפשר למקם אותם במיקומים שונים לפי הצורך.